„14 წლის ასაკში გამათხოვეს ადამიანზე, რომელსაც საერთოდ არ ვიცნობდი. მისი სახელიც არ ვიცოდი...“ - ემოციური ამბავი, რომელსაც
გადაცემა „პრაიმშოუს“ სტუმრებმა ბავშვობაში გადატანილ მძიმე ფსიქოლოგიურ ტრავმებზე ისაუბრეს.ერთ-ერთი სტუმარი თეო ელიაძე გახლდათ. ქალმა საკუთარი მძიმე წარსულის შესახებ საჯაროდ ისაუბრა, რასაც მის ოჯახში დაძაბულობა და ახლობლებთან ურთიერთობის გაწყვეტა მოჰყვა. მისი თქმით, დაგროვილი ტკივილი პირველად გააჟღერა...ქალი იხსენებს, რომ 14 წლის ასაკში, 90-იან წლებში, ოჯახის გადაწყვეტილებით გაათხოვეს მამაკაცზე, რომელსაც არ იცნობდა და რომლის სახელიც კი არ იცოდა.მისი თქმით, ქორწინება მოულოდნელი და მძიმე გამოცდილება აღმოჩნდა — 12 წელზე მეტი ასაკობრივი სხვაობა, უცხო გარემო და ძლიერი ფსიქოლოგიური სტრესი მისთვის უმძიმესი პერიოდი იყო. მიუხედავად იმისა, რომ მამას დიდ პატივს სცემდა, აღნიშნავს, რომ მაშინდელი ტრადიციები და საზოგადოებრივი წესები გადამწყვეტი აღმოჩნდა.ქალის თქმით, ამ თემაზე წლების შემდეგ იმიტომ ისაუბრა, რომ მსგავსი პრობლემები დღესაც აქტუალურია და დუმილი გამოსავალი არ არის. მან განსაკუთრებული მიმართვა დედას გაუგზავნა, სთხოვა პატიება, თუ საჯარო საუბარი მისთვის მტკივნეული აღმოჩნდა, და აღნიშნა, რომ დედის მიმართ არასდროს ჰქონია წყენა.მისი ოჯახური ცხოვრება ხანმოკლე აღმოჩნდა. განქორწინების შემდეგ მეორედ არ გათხოვილა და მთელი ყურადღება შვილების აღზრდასა და განათლებაზე გადაიტანა. 19 წლის ასაკიდან მარტოხელა დედა იყო. დღეს 47 წლისაა და ამბობს, რომ მიუხედავად მძიმე გზისა, თავს ბედნიერად მიიჩნევს, რადგან ორი წარმატებული და განათლებული ქალიშვილის დედაა.ქალის განცხადებით, ბავშვობაში ოჯახისგან განცალკევებულმა ზრდამ და ადრეულმა ქორწინებამ მის ცხოვრებაზე დიდი კვალი დატოვა, თუმცა მიიჩნევს, რომ სწორედ ამ გამოცდილებამ ჩამოაყალიბა ის ადამიანად, ვინც დღეს არის.