კალათბურთის ფედერაცია სამწუხარო ინფორმაციას ავრცელებს
საქართველოს კალათბურთის ფედერაცია სამწუხარო ინფორმაციას ავრცელებს
გარდაიცვალა ქართველი ვეტერანი კალათბურთელი, ზურაბ ქარაბაკი. ინფორმაციას საქართველოს კალათბურთის ფედერაცია ავრცელებს.„ბატონი ზურა საერთაშორისო კლასის სპორტის ოსტატი, სსრკ-ის ჩემპიონი (1968), სსრკ თასის მფლობელი (1969), ევროპის ქვეყნების ჩემპიონების თასის ფინალისტი (1969) და სოციალისტური ქვეყნების დინამიადის ორგზის გამარჯვებული გახლდათ.საქართველოს კალათბურთის ეროვნული ფედერაცია ღრმა მწუხარებას გამოთქვამს ბატონი ზურაბის გარდაცვალების გამო“,- წერია ფედერაციის მიერ გავრცელებულ სამძიმრის წერილში.
თბილისის მერიის ინფრასტრუქტურის განვითარების საქალაქო სამსახური გიორგი მინდელის სახელობის ხიდზე დაზიანებული მოაჯირებისა და ფრაგმენტების აღდგენას იწყებს.როგორც თბილისის მერიის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაშია აღნიშნული, საავტომობილო მოძრაობა 18-დან 23 თებერვლის ჩათვლით ნაწილობრივ შეიზღუდება.დაგეგმილი სამუშაოების გამო, 18-დან 23 თებერვლის ჩათვლით, 00:00 საათიდან 06:00 საათამდე პერიოდში, საავტომობილო მოძრაობა ნაწილობრივ, ერთ სამოძრაო ზოლზე შეიზღუდება“, – აღნიშნულია თბილისის მერიის ინფორმაციაში.