22 თებერვალს „ანგელოზების ციფრების" დღეს უწოდებენ...დაგჭირდებათ 3 ცალი მიხაკი" - ეზოტერიკოსის რჩევა
მინეროლოგისა და ეზოტერიკოსის, თამუნა იოსელიანის თქმით,  22 თებერვალს (22.02) ნუმეროლოგიაში „ანგელოზის ციფრების“ დღეს უწოდებენ.„22 თებერვალს (22.02) ნუმეროლოგიაში „ანგელოზის ციფრების“ დღეს უწოდებენ. ვინაიდან დღეს სწორედ 22 თებერვალია, ეს ინფორმაცია განსაკუთრებით აქტუალურია:1. რიცხვი 22-ის ძალანუმეროლოგიაში 22 ითვლება „ოსტატი მშენებელი“ (Master Builder). ეს არის ერთ-ერთი ყველაზე ძლიერი ციფრი, რომელიც სიმბოლურად ნიშნავს იდეების რეალობად ქცევას. როდესაც კალენდარში 22.02 ხვდება, ითვლება, რომ სამყარო „გახსნილია“ თქვენი სურვილებისა და ენერგეტიკული წმენდისთვის.2. კარმული წონასწორობაეს დღე არის კარმული ლაბირინთებიდან გამოსვლის წერტილი.ენერგიების დაბრუნება: ითვლება, რომ ამ დღეს გაკეთებული რიტუალები წყვეტს ენერგეტიკულ „ვამპირიზმს“.სარკისებრი ეფექტი: ციფრები 22.02 ქმნიან სარკეს. ეს იმას ნიშნავს, რომ რასაც გასცემთ (ან რასაც სამყაროს სთხოვთ), ორმაგი ძალით გიბრუნდებათ.3. რისი გაკეთებაა რეკომენდებული დღეს (რიტუალის გარდა):განზრახვის ჩამოყალიბება: დაწერეთ ფურცელზე 22 მიზანი ან სურვილი. ენერგეტიკული პორტალი ხელს უწყობს მათ „მატერიალიზაციას“.კონფლიქტების დასრულება: თუ ვინმესთან „გაჭედილი“ ურთიერთობა გაქვთ, დღეს საუკეთესო დროსია ამ კვანძის გასახსნელად (ან შერიგებით, ან საბოლოოდ გაშვებით).დუმილი და სიმშვიდე: პორტალის დღეებში ემოციები მძაფრდება, ამიტომ ეცადეთ შეინარჩუნოთ შინაგანი წონასწორობა, რომ ნეგატიური ენერგია არ „გაამრავლოთ“.პატარა რჩევა: ქვემოთ გთავაზობთ მიხაკის რიტუალს და რადგან რიტუალი ხელებსა და ფეხებს ეხება, კარგი იქნება, თუ დღეს ფეხით გაისეირნებთ ცოტას , ეს დაგეხმარებათ „მიწასთან კავშირში“ (grounding) და რიტუალის შემდეგ ენერგიის განახლებაში.  ენერგეტიკული რიტუალი, რომელიც 22 თებერვლის „ოსტატის პორტალს“ უკავშირდება. მისი მიზანია დაგროვილი კარმისგან გათავისუფლება და სხვისგან გამოგზავნილი ნეგატივის უკან დაბრუნება.აი, როგორ უნდა შეასრულოთ ეს „მარტივად და პირდაპირ“:რა დაგჭირდებათ:დაგჭირდებათ 3 ცალი მიხაკი (ის სანელებელი, კულინარიაში რომ ვიყენებთ).რიტუალის მსვლელობა:ხელები:მიხაკის თავით დაიხატეთ ჯვარი ორივე ხელის გულზე და თქვით:„ჩემი სულისა და სიმართლის ძალით, ყველაფერს, რასაც ჩემი ხელები დღემდე დაუბამს/დაუკავებია, დღეს ვხსნი. დაუბრუნდეს ეს ყოველივე თავის საწყისს, თავის დასაბამს, თავის პატრონს და იქიდან აღარასოდეს დაბრუნდეს“.ტუჩები:იგივე გააკეთეთ ტუჩებზე (მიხაკის თავით ჯვრის დახატვა) და თქვით:„ბოროტი სიტყვა, რომელიც ჩემს წინააღმდეგ მოქმედებდა, ბრუნდება ზუსტად იქ, საიდანაც მოვიდა“.ფეხის გულები:ბოლოს იგივე გაიმეორეთ ფეხის გულებზე და თქვით:„თოკები, რომლებიც ჩემს ნაბიჯებს ანელებდნენ, გახსნილია და უბრუნდება მას, ვინც მათ საზრდოს აძლევდა. დაუბრუნეთ მათ თავიანთი შეცდომები, განზრახვები და დაბრკოლებები; ჩემკენ გამოსასვლელი გზა კი ვეღარასოდეს იპოვონ“.რას ემსახურება ეს?ეს რიტუალი გაგათავისუფლებთ მომავალი სირთულეებისგან, სტაგნაციისგან (გაჩერებისგან) და იმ ნეგატიური პერიოდებისგან, რომლებიც სხვების ქმედებებმა გამოიწვია",- წერს იოსელიანი.